«Говори українською, бо живеш на своїй землі»: Феодосія Колесник презентувала авторський проєкт у Нововолинську
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/9335db06-d42d-46de-8c73-b2eaf1c1e802.jpeg)
У Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася презентація проєкту «Говори українською, бо живеш на своїй землі!» з Феодосією Колесник та Уповноваженим із захисту державної мови Тарасом Кремінем.
Під час зустрічі присутні познайомилися з авторкою проєкту, дізналися про її роботи та курси. Зокрема, ознайомилися з навчальним посібником, повідомляють на сайті міської ради.
Всеукраїнський проєкт планують втілювати у Нововолинську. Взяти участь в освітніх заняттях зможуть усі охочі, в тому числі внутрішньо переміщені особи.