<

«А вони у нас спитали? Ми проти», — мешканці Шахтарського мікрорайону в Нововолинську не хочуть, щоб ринок демонтовували

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:13 | 30.11.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
12761
/ коментарі 4

30-го листопада у Нововолинську на Шахтарському мікрорайоні почали розбирати ринок. Підприємець, який його та ще два базари у місті орендував, мусить повернути пусту ділянку, без контейнерів та огорожі. Продавці та мешканці району висловились категорично проти демонтажу.

Нагадаємо, підприємцю, який орендував землю під ринком на Шахтарському мікрорайоні, не продовжили договір. Ділянку повинні повернути у тому ж стані, у якому її отримали. Відповідне рішення прийняли 3-го листопада на сесії міської ради.

Люди розповідають, що звикли тут все купувати, бо не потрібно далеко нести продукти з центру та й ціни нижчі, ніж у магазинах.

“Чому ніхто не спитався у людей, чи вони хочуть, щоб тут був ринок, чи проти. Попередили тільки продавців, які зароблять на кусок хліба, а нас? На ринку постійно скуповуються старенькі люди, які ледве ходять. То хай тоді мер міста збирає пакети з їжею і розвозить таким людям двічі на місяць. Це беззаконня. Такий великий мікрорайон і не буде базарчика. Війна йде, а вони розбирають і роблять те, що їм хочеться. Досить тих магазинів”, – говорять місцеві мешканки.

Загалом ринок на мікрорайоні існує вже понад 30 років. Спершу люди продавали городину просто неба, згодом облаштували прилавки та контейнери. Зараз там працює близько 10 підприємців, ще приїздять торгувати з сіл. Продавцям запропонували переїхати на ринок біля стадіону або на великий базар, але люди не хочуть. Хтось вже має там торгову точку, а комусь далеко й не вигідно, є підприємці, які працюють на тут вже по 20 років, і не хочуть змінювати своє робоче місце. Вони навіть написали звернення до міського голови з проханням подовжити договір аренди:

Люди вважають, що на місці ринку хочуть зробити паркову. Але депутат міської ради Володимир Шаповал запевняв, що є намір надати можливість придбання цієї ділянки для здійснення підприємницькою діяльністю, проте у договорі чітко пропишеться умова – облаштування місць для торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Мешканці планують зібратися та звернутися в міську раду, кажуть, що будуть відстоювати, щоб на Шахтарському мікрорайоні був базар.
коментарів: 4
  1. А ви у сім’ї Клєтьонкіних спитайте проти вони чи не проти того шумного гадюшнику під їхніми вікнами!

  2. Обрали мера-вимагайте хай побудує нормальне приміщення для торгівлі,а не розводить бардак під вікнами…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Липня, Субота
12 Липня, П’ятниця