83-річний мешканець Нововолинської громади віддав свій автомобіль військовим
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/ec4f35e4-e680-4680-8e06-075ecd9585e0.jpg)
Мешканець Нововолинської громади віддав власний автомобіль марки Таврія військовим. Волонтери уже відвезли нашим захисникам подарунок від небайдужого чоловіка.
Як розповів військовий капелан Павло Гаврилюк, автомобіль подарував військовим 83-річний Іван Калюга.
Волонтери додали, що хоч автомобіль старенький, проте після ремонту свою задачу виконає. Військові висловлюють велику вдячність небайдужому чоловіку за такий подарунок.