11-класниця з Нововолинська, яка була у реанімації у важкому стані, станцювала на своєму випускному
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/1c0b0f6d-c01d-4ec2-860a-b063b692a5cd.jpg)
11-класницю Вікторію Бондзюх з Нововолинська, яку 26-го травня госпіталізували у важкому стані, виписали з лікарні. Мати дівчинки опублікувала її випускний танець та подякувала небайдужим.
Як додала на своїй фейсбук-сторінці мати дівчинки Юлія Бондзюх, до повного видужання ще довгий шлях, проте з кожним днем вони бачать зміни на краще.
Нагадаємо, у дівчини раптово підвищилась температура, забрала «швидка» уже в важкому стані. Лікарі встановили діагноз – менінго-енцефаліт.
“Пост вдячності. Ми вдома, до повного видужання ще довгий шлях правда, але з кожним днем бачимо зміни на краще. Пишу і мене переповнюють почуття вдячності до усіх хто підтримав нас у важкий час:словом, ділом, фінансово, морально, порадою, співчуттям, молитвою. Ви собі навіть не можете уявити як ми вам дякуємо. Дива бувають, я в цьому переконалася”, – йдеться у дописі.