У Володимирі відбулось свято випускного для одинадцятикласників ліцею імені Цинкаловського
26-го червня у Центрі культурних послуг міста Володимира відбулося свято випускного для учнів 11-х класів ліцею імені Олександра Цинкаловського. Цьогоріч свідоцтва про повну загальну середню освіту отримали 187 випускників, із них 29 — з відзнакою.
Урочистий захід зібрав повну залу випускників, їхніх рідних, педагогів та друзів. Святкову атмосферу доповнювали усмішки, щирі емоції та безліч квітів, які цього дня дарували вчителям і випускникам.
Під час свята одинадцятикласники отримали свідоцтва, приймали привітання та слова вдячності. Для них цей день став символом завершення шкільного життя і початком нового етапу.
Як відбулося свято випускного для учнів ліцею імені Олександра Цинкаловського — дивіться у фоторепортажі.
































