<

На Волині звільнили в запас ЗСУ строковиків-прикордонників

09:06 | 25.05.2024 / Новини / , /
Перегляди
151
/ Коментарі відсутні

У Волинському прикордонному загоні завершилися заходи з демобілізації військовослужбовців строкової служби. До рідних домівок поїхало ще майже три сотні строковиків.

Про це повідомила пресслужба Волинського прикордонного загону.

З цієї нагоди учора відбулося урочисте шикування та нагородження прикордонників, котрим довелося проходити строкову службу у нелегкий для країни час. В прикордонних підрозділах вони виконували завдання близько трьох років. За цей час здружилися з колективом та стали свого роду великою родиною. Та радість повернення до рідних та близьких хлопці не приховували, хоча й сумно було розставатися з побратимами, з якими за період служби стали хорошими друзями.

Керівництво прикордонного загону подякувало військовослужбовцям за їхній вклад у надійну охорону та оборону кордону з Польщею та білоруссю в межах області, сумлінне виконання службових завдань та самовідданість.

Разом зі словами подяки прикордонники отримали грамоти від керівництва загону та органів влади й місцевого самоврядування.

Військовий капелан протоієрей Михайло Хімчак промовив молитву та благословив хлопців на подальший життєвий шлях та мирне майбутнє.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок