<

На Волині оштрафували поліцейського, який розголошував службову інформацію

17:33 | 14.02.2024 / Новини / , , /
Перегляди
253
/ Коментарі відсутні

Суди першої та апеляційної інстанції за участі прокурорів Волинської обласної прокуратури притягнули до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, поліцейського одного із районних відділів поліції у Волинській області.

Про це інформують у прокуратурі Волині.

Правоохоронець, всупереч вимогам ч. 1 ст. 43 Закону України «Про запобігання корупції», незаконно розголосив у своїх особистих інтересах іншій особі інформацію, яка стала йому відома у зв’язку із виконанням службових обов’язків, а саме інформацію з обмеженим доступом про притягнення громадян до адміністративної відповідальності та іншу службову інформацію.

Камінь-Каширський районний суд визнав його винуватим у незаконному розголошенні службової інформації (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Волинський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції в силі.

Задля усунення причин та умов, що сприяли вчиненню поліцейським адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, та вирішення питання щодо доцільності перебування його на займаній посаді, Волинська обласна прокуратура внесла ГУНП у Волинській області подання у порядку ст. 65-1 Закону України «Про запобігання корупції».
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Квітня, Вівторок
22 Квітня, Понеділок