На Волинь надійшла остання партія підручників для 5-6 класів
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428457713_700855718919105_8155685030104237415_n.jpg)
Для учнів 5-6 класів загальноосвітніх шкіл на Волині надійшла остання з необхідного обсягу партія підручників.
Як повідомили в обласній військовій адміністрації (ОВА), станом на 19 лютого заклади освіти середньої ланки повністю забезпечені навчальною літературою.
“Волинь отримала усі 372 265 примірників посібників за програмою Нової української школи. З яких для п’ятикласників надійшло 183 769 штук, а для шестикласників — 188 496”, — зазначили в ОВА.
Наразі школи завершують забирати останню партію книжок.
Також до спеціальних закладів, навчально-реабілітаційних центрів області доставлено 2 398 примірників книг, зокрема рельєфно-крапковим шрифтом Брайля.