<

Молодь з громад Волині запрошують відвідати унікальний триденний табір та реалізувати власні проєкти

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:43 | 17.09.2022 / Новини / /
Перегляди
133
/ Коментарі відсутні

Внутрішньо переміщені українці та українки, які через війну були змушені покинути свої домівки, і наразі проживають в шести цільових громадах проєкту у Волинській області та постійні мешканці цих громад (Володимир-Волинська, Ковельська, Нововолинська, Зимнівська, Смідинська та Шацька) зможуть взяти участь в проєкті «Нові ідеї для нових громад». 

Усі учасники та учасниці проєкту візьмуть участь в інтеграційних 3-денних таборуваннях, отримають нові знання, поспілкуються з лідерами думок, напрацюють  спільно з представниками органів місцевого самоврядування дорожні карти для молоді, в тому числі ВПО, в яких будуть узгоджені методи співпраці з місцевою владою.  

Засновниця “Агенції регіонального розвитку Прибужжя” Оксана Киричук підкреслює, що це масштабний і унікальний проєкт для регіону, адже ті, хто заповнять анкету та пройдуть відбір, здобудуть не лише нові знання і корисні знайомства, але й отримають практичні інструменти та фінансову підтримку для реалізації власних ідей. 

Згідно з проєктом, профінансовані будуть шість ініціатив загалом (по одній з кожної цільової громади).

Сама ініціатива має бути втілена задля розвитку громади спільно молоддю цієї громади та молоддю ВПО. 

“Не варто боятися, що щось не вдасться, що в учасника чи учасниці немає досвіду. Цей проєкт – для тих, хто хоче цей досвід здобути, навчитися правильно комунікувати задля вибудовування дієвих робочих і дружніх зв’язків, навчитися планувати і втілювати проєкти, пройшовши всі стадії, не боятися спілкуватися з владою громади, адже вона також зацікавлена в розвитку”, – говорить Оксана.  

З допомогою менторів проекту, які “вестимуть” свою групу учасників з кожної з громад, молодь зможе спланувати і реалізувати ініціативу, яка дійсно буде корисною, взяти участь у комунікаційній кампанії і розповісти мешканцям, чого вдалося досягнути. 

Керівниця проєкту “Нові ідеї для нових громад” Мар’яна Коваль розповідає, що відібрані учасники як з сільських, так і міських громад Волині, зможуть однаково доступно отримати унікальний досвід, адже програма проєкту створювалася саме під них. 

“З кожною командою працюватиме ментор. Для учасників та учасниць ми підготували змістовні тренінги від фахівців та фахівчинь з різних галузей, лекції, під час яких відомі люди регіону ділитимуться власним шляхом успіху. Усі отримані знання учасники зможуть застосувати на практиці: в ході реалізації молодіжних ініціатив  та своїх пропозицій, щодо роботи влади і молоді під час стратегічних сесій”, – повідомляє Мар’яна. 

Для того, щоб взяти участь в проєкті, потрібно заповнити форму за посиланням та відповісти на всі обов’язкові запитання. 

Якщо ти ініціативний представник молоді, проживаєш постійно або тимчасово в одній з шести громад Волині, які беруть участь в проєкті “Нові ідеї для нових громад”, пропонуємо відчути себе лідером, який змінює соціум на краще. 

Проєкт «Нові ідеї для нових громад» реалізовується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя у співпраці з програмою “Мріємо та діємо”, що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з БудуємоУкраїнуразом(БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціально ївідповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом(IRI) та Zinc Network.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Червня, Неділя
15 Червня, Субота