<

Кількість громадян, які залишили росію, вдвічі перевищує кількість мобілізованих

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:46 | 7.10.2022 / Новини / , /
Перегляди
82
/ 1 коментар

Секретар РНБО України Олексій Данілов зауважує, що кількість громадян, які залишили росію в останні дні, вдвічі перевищує кількість мобілізованих.

Про це він заявив в ефірі національного телемарфону 6-го жовтня, пише Українська правда.

“Нам достеменно відома кількість громадян Російської Федерації, які на сьогоднішній день призвані по тотальній мобілізації. Нам так само відомо, що кількість громадян призовного віку, які покинули РФ, вдвічі перевищує кількість мобілізованих.

Ми розуміємо, де вони знаходяться, розуміємо, в який спосіб на сьогоднішній день вони мають бажання формуватися. Але я хочу зауважити, що останнім часом, після того, як Путін зробив таку велику помилку, перш за все для свого політичного майбутнього і для Росії, кількість бажаючих воювати проти нашої країни зменшується в геометричній прогресії…

Ми маємо величезну кількість інформації стосовно відмови військових воювати, навчатися… починаються локальні бунти”, – наголосив секретар РНБО.

Олексій Данілов також нагадав, що Україна започаткувала державний проєкт “Хочу жить”, покликаний допомогти військовим армії рф безпечно здатися в полон українським Збройним силам.

“Україна – цивілізована країна, де Женевські конвенції працюють щодо всіх громадян, радимо росіянам здаватися в полон на гарячу лінію”, – додав він.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Лютого, Середа
21:25
8
1
«Вибори та ІПСО» - Тарас Завгородній