Йшли полями до Польщі: у Поромівській громаді прикордонники затримали двох порушників
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/news_20221128_104527_1669625127.jpg)
Упродовж вихідних у Волинській області затримали двох чоловіків, які мали намір незаконно перетнути українсько-польський кордон.
Про це повідомляє Державна прикордоннна служба України.
26-го листопада вранці, під час патрулювання місцевості, прикордонний наряд виявив доріжку слідів, які вели у бік державного рубежу. В результаті пошуку затримали 36-річного громадянина України. Чоловік зізнався , що прямував до Польщі.
Ще одного правопорушника виявили 27-го листопада. Його наряд затримав за кількасот метрів до державної межі. Чоловік не мав при собі жодних документів, однак повідомив, що є мешканцем Житомира та сподівався поза пунктами пропуску потрапити за кордон.
На правопорушників склали адмінпротоколи за ст.204-1 КУпАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України. Тепер за свої незаконні дії чоловікам доведеться відповідати у суді.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/news_20221128_104801_1669625281.jpg)
а буг як збиралися переходити?