Спортсменка з Іванич здобула золото на Чемпіонаті Європи серед юніорок з вільної боротьби
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/0018f4ce-a8d8-4a39-b55a-1fb9fc0a6072.jpeg)
Уродженка селища Іваничі Анастасія Алпєєва стала чемпіонкою на юніорському чемпіонаті Європи з вільної боротьби в Дортмунді.
Україна посіла перше місце в командному заліку на Чемпіонаті Європи серед юніорок. Про це повідомляють на сайті Асоціації спортивної боротьби України, – передає Район Іваничі.
Наші дівчата показали приголомшливий результат — 10 медалей у десяти категоріях. Золоті медалі завоювали Юлія Леськовець, Олександра Хоменець, Соломія Винник, Оксана Чудик, Манола Скобельська, Наталя Клівчуцька, Анастасія Алпєєва.
Срібло – у Лілії Маланчук та Катерини Зелених. Бронза – у Марії Орлевич.
Молодчинка
Бо толковий тренер.Палія на голову ОТГ.То буде толк!
Настя – ти наш Хабіб і ми тобою пишаємося!