Гузь побував в Херсоні та згодом відвезе туди литовську делегацію
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/330825009_1063166881752952_4753595728614523040_n.jpg)
Нардеп Ігор Гузь з колегою Романом Лозинським відвідали Херсон. Зустрілися з керівниками Херсонської обласної та міської військових адміністрацій Олександром Прокудіним та Галиною Луговою.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Ігоря Гузя.
Доєдналися до цих зустрічей в онлайн-форматі друзі нардепа з Литви: віцеспікер парламенту Paulius Saudargas та голова комітету з питань національної безпеки та оборони Laurynas Kasčiūnas.
“Згодом вони особисто навідаються в Херсон, таку поїздку готуємо. Поки дізналися про потребу в допомозі мешканцям міста та області”, – зазначив Ігор Гузь.
Потреб багато, але основні:
- В Херсонській області немає електропостачання. Через це людям бракує питної води. Потрібні генератори потужністю 20-30 кВт, завдяки яким можна буде запустити насоси, які качатимуть питну воду.
- Ключова проблема міста – відсутність комунальної техніки. Її викрали росіяни, які тікали з Херсона на інший берег Дніпра. Потрібна техніка: екскаватори, сміттєвози, машини для перевезення гуманітарної допомоги, автобуси для перевезення мешканців.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/330831846_918282929588517_8695515261729339044_n.jpg)
“Буду прохати про надання техніки представників литовських муніципалітетів. Також звертаюся до очільників українських міст та областей – не залишайте Херсон без вашої допомоги”, – закликав Ігор Гузь.