Цьогорічний березень на Волині увійшов до трійки найтепліших
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/886fbe3-berezen690-.jpg)
Березень 2024 року потрапив до трійки найтепліших за весь час спостережень.
Про це повідомляє Волинський гідрометцентр.
Синоптики підбили погодні підсумки березня на Волині. За даними спостережень метеостанцій області, середньомісячна температура в березні по Волинській області склала +5,4°С, що вище кліматичної норми на 3°С.
У рейтингу найтепліших цьогорічний березень посів третю позицію.
Найхолодніше було 8-го березня, коли мінімальна температура знижувалась до 5-6°С морозу.
Найтепліше – 31-го березня, коли максимальна температура після полудня досягла 24-26°С тепла. Усього за березень було зафіксовано три температурні рекорди.
Опадів по області випало від 29 до 36 мм, що становить 73-97% місячної норми. Найбільше опадів зафіксовано по метеостанції Володимир та Луцьк – 43-60 мм (113-194% норми).