<

Через Устилуг намагалися перевезти французькі книги 19-го століття

15:44 | 6.06.2024 / Новини / /
Перегляди
89
/ Коментарі відсутні

Через пункт пропуску «Устилуг» чоловік намагався перевезти книги французьких видавництв кінця XIX століття.

Про це повідомляє пресслужба Волинської митниці.

“І знову правопорушення на “зеленому коридорі”, який громадянин безпідставно обрав для проходження митного контролю в автомобільному пункті пропуску “Устилуг”. Цього разу предметами, які підлягали обов’язковому письмовому декларуванню, стали книги французьких видавництв кінця XIX століття. Вони можуть становити культурну цінність, а переміщення такого антикваріату через кордон перебуває під контролем держави”, – йдеться у повідомленні.

Книги тимчасово вилучили.

Відповідно до ч. 2 ст. 471 Митного кодексу такі дії громадянина тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 30 відсотків вартості предметів правопорушення. Вона буде визначена експертами додатково.

Громадянам нагадують, обрання «зеленого коридору» вважається заявою про те, що переміщувані через кордон товари не підлягають письмовому декларуванню, обкладенню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення або вивезення за межі України та свідчить про факти, що мають юридичне значення.

Громадяни, які проходять (проїжджають) через «зелений коридор», звільняються від подання письмової митної декларації.

Звільнення від подання письмової митної декларації не означає звільнення від обов’язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Липня, Середа
23 Липня, Вівторок