<

Через пропускний пункт «Ягодин» намагалися ввезти 16 тонн автозапчастин

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:33 | 6.01.2023 / Новини / , /
Перегляди
319
/ 1 коментар

Через пропускний пункт «Ягодин» намагалися провести 16 тонн автозапчастин на суму понад 3,2 млн грн.

Про це 6-го січня повідомили на фейсбук-сторінці Волинської митниці, передає Конкурент.

Аби здешевити суму митних платежів, у підприємстві оформили різні пакети товаросупровідних документів на вантаж, майже вдвічі занизивши його вартість. 

Обидва пакети документів на 16 тонн автозапчастин знаходились в розпорядженні водія-експедитора. Їх знайшли у ході митного огляду. З його слів зазначено, що фактуру на понад 83 тисячі доларів США експедитор отримав на місці завантаження контейнера у Польщі і використав її під час проходження митного контролю в Дорогуську на виїзді з Євросоюзу. А під час в’їзду на митну територію України новенькі коробки перемикання передач вмить «зістарились». Їх задекларували як вживані, вказавши вартість у 45 тисяч доларів США.

У результаті повного розкриття пакувальних місць та проведеної експертизи митники встановили, що вилучені у подальшому 174 штуки коробок не мають жодних ознак їхнього використання. За курсом Нацбанку на дату ввезення, вартість цієї партії становила понад 3,2 млн грн.

Подання недостовірних відомостей про товар, відповідно до ст. 483 Митного кодексу, тягне за собою його конфіскацію та штраф у повному розмірі вартості предметів правопорушення. Відтак, за складеним протоколом розпочато провадження у справі, яку згодом передадуть на розгляд суду.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Квітня, Вівторок