<

Нововолинський центр професійної освіти оновив базу: навчатимуть автослюсарів на сучасному обладнанні

15:16 | 30.06.2026 / Нововолинськ / , , , / Коментарі відсутні

У Нововолинському центрі професійної освіти значно оновили навчально-матеріальну базу для підготовки слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів. Завдяки новітньому обладнанню студенти мають змогу опановувати сучасні методи діагностики та ремонту, які на сьогодні є рідкістю для Волині.

Про це у студії Радіо БУГ у програмі «Тема дня» розповів майстер виробничого навчання Олег Житнецький.

За словами майстра, оновлення бази стало потужним мотиватором для учнів. Сучасне оснащення не лише пришвидшує робочі процеси, а й значно підвищує їхню якість. 

Серед новинок, які вже доступні студентам: люфт-детектор: дозволяє виявити несправності в ходовій частині та кермовому управлінні автомобіля за лічені хвилини, замінюючи застарілі методи діагностики «вручну». Спеціалізоване шиномонтажне обладнання, що дозволяє працювати з колесами великого діаметра та низького профілю без пошкодження дисків чи гуми. Апарат для промивки сажових фільтрів: незамінна річ для обслуговування дизельних двигунів, аналогів якого у Нововолинську практично немає.

«Коли діти бачать нове обладнання і починають з ним працювати – це великий плюс. Вони бачать результат, бачать, що працювати стає легше і швидше. Це значно підвищує рівень підготовки майбутніх фахівців», – підкреслив Олег Житнецький.

Майстер також наголосив, що попит на професію автослюсаря стрімко зростає. Якщо раніше заклад шукав, куди працевлаштувати випускників, то сьогодні роботодавці самі звертаються до навчального закладу за кваліфікованими кадрами.

Детальніше про секрети професії, навчання та роботу майстерні можна дізнатися у відео:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 Червня, Вівторок