<

Блокаду пункту пропуску «Ягодин» продовжили до лютого 2024 року

20:06 | 22.11.2023 / Новини / , , /
Перегляди
292
/ 1 коментар

Блокаду пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ», що на українсько-польському кордоні, продовжили до 1-го лютого 2024 року.

Про це повідомив лідер польських перевізників, які блокують кордон, Рафал Меклер з ультраправого Національного руху, пише Цензор.Нет.

“Ми подали ще одну заявку. Протест у Дорогуську продовжено до 1 лютого 2024 року. Прийнято без застережень”, – зазначив він у фейсбуці.

Меклер також анонсував розширення блокади на четвертий пункт пропуску “Медика-Шегіні” з 23-го листопада.

“У четвер фермери виходять на Медику. Разом можемо більше”, – написав він.

Раніше він заявив про факти в’їзду українських фур через заблоковані пункти пропуску на кордоні у супроводі поліції. Зокрема, нібито фури проїжджали без черг із поліцією на пункті “Краковець-Корчова”.

Нагадаємо, з 6 листопада польські перевізники почали страйк і блокують рух вантажівок через українсько-польський кордон. Зокрема, заблоковано рух вантажного транспорту у напрямку трьох найбільших пунктів пропуску “Корчова-Краківець”, “Гребенне-Рава Руська”, “Дорогуськ-Ягодин”.

Протестувальтники вимагають заборонити реєстрацію в Польщі транспортних компаній з іноземним капіталом, через що польських підприємців витісняють з ринку. Також вони вимагають відновлення дозволів на в’їзд до Євросоюзу для українських перевізників та покращення обслуговування на кордоні. Акція польських перевізників планувалася терміном на два місяці – до кінця року.

Переговори українських урядовців з протестувальниками результату не дали, а голова Держагентства відновлення та розвитку Мустафа Найєм наголосив, що деякі вимоги польських перевізників Україна навіть не обговорюватиме.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Лютого, Субота