Агенції регіонального розвитку Прибужжя вдалося цього року реалізувати важливі проєкти задля розвитку громад
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/322256996_892236298763009_8745994417707309182_n.jpg)
Агенції регіонального розвитку Прибужжя та її команді вдалося цього року реалізувати важливі проєкти задля розвитку громад, територій, молоді та різних соціальних груп.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці агенції регіонального розвитку Прибужжя.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/322583764_881195893007521_4065197019877990661_n.jpg)
Командою Агенції було реалізовано 5 проєктів:
- “Говори зі мною” (донор – Волинський Інститут Права за підтримки National Endowment for Democracy (NED)),
- “Укриття” (Konwent Współpracy Samorządowej Polska-Ukraina Польсько-Американський Фонд Свободи в рамках програми RITA- Зміни в регіоні, яку реалізує Фонд Освіта для Демократії (Польща));
- “Безпечна освіта” (Громадська організація Isar Ednannia завдяки залученим приватним пожертвам (від осіб та організацій));
Реалізація двох продовжується:
- “Нові ідеї для нових громад” в рамках Мріємо та діємо за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом(БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціально ївідповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом(IRI) та Zinc Network.”;
- “Культурний шлях” (Громадська організація «Волинський Інститут Права» та Національний фонду на підтримку демократії (NED)). Метою проєктів було облаштування укриттів та проведення тренінгів з надання першої медичної допомоги, з надання психологічної підтримки для ВПО, напрацювання програми розвитку культури, а також розвитку молоді і надання їм інструментів для розвитку громад, у яких вони проживають.
В рамках реалізації проєктів безпосередню участь у них взяли більше 500 людей у 11 громадах Волині, серед яких Володимирська, Нововолинська, Вишнівська, Головненська, Поромівська, Литовезька, Шацька, Ковельська, Устилузька, Смідинська, Зимнівська.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/322719165_1258987854962904_1194553001273310533_n.jpg)
Напрацьовано партнерства з 4 організаціями, серед яких 3 меморандуми підписано з Благодійний фонд «Рокада» Волинь, Волинське регіональне відділення Асоціації міст України, Луцький національний технічний університет, а також готуємося до підписання меморандуму з VVG “Radviliškio lyderis” з міста Радівілішкіс (Литовська Республіка).
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/322599521_561543732154756_5372228039853963207_n.jpg)
Окрім того, Агенція регіонального розвитку Прибужжя послугувала організатором та партнером проведення міжнародних зустрічей, тренінгів в рамках проєктів Агенції та не тільки.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/322998381_1215000495801533_6214558468746490470_n.jpg)
Таким чином відбулося 13 подібних заходів, у яких взяли участь понад 150 людей.
В рамках одного з них було створено Центр україно-литовського партнерства задля налагодження партнерських відносин двох держав. Це вилилося у підписання угоди про партнерські відносини між Володимиром та литовським містом Расейняй.