<

98-річна жінка пройшла пішки 10 км, щоб вийти з окупованої частини Донеччини

11:40 | 30.04.2024 / Новини / /
Перегляди
125
/ Коментарі відсутні

У Національній поліції України розповіли неймовірну зворушливу історію: 98-річна жінка пішки вийшла з окупованої частини Очеретиного, а «Білі янголи» разом із військовими доставили її в пункт допомоги.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби поліції.

«Лідія Степанівна під обстрілами пройшла весь фронт, подолала близько 10 км, двічі падала – але будь-що прагнула дістатися вільної української території. Будинок, який жителька Очеретиного будувала власними руками, зруйнували росіяни, а її рідні зазнали поранень. Рятуючись від окупантів, жінка у свої 98 років здійснила неможливе», – зазначають в поліції.

Поліцейські дивуються, як жінка зуміла вижити під час боїв, і звідки черпала сили, щоб подолати складний шлях.

«Лідія Степанівна йшла весь день, без їжі та води, кілька разів падала без сил і, як вона каже, «засинала». Трималася на двох палицях та «на характері». У розпал боїв пенсіонерка дивом залишилась живою та неушкодженою. Надвечір втомлену пішохідку побачили на дорозі військові та передали групі поліції «Білий Янгол». Поліцейські відвезли бабусю в шелтер для евакуйованих, де про неї піклуються. Після марш-кидка Лідія Степанівна почувається добре», – розповідають у поліції.

Для мужньої пенсіонерки головне – бути у своїй Україні.

«Я ту війну пережила і цю війну переживаю. Залишилась без нічого. Але я своєю Україною на ногах вийшла», – каже жінка.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Червня, Неділя
15 Червня, Субота