На волинському кордоні служить чотирилапа Ельза, яка з легкістю виявляє заборонені речовини
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/volinska-elza-vinuhue-d4767460e50e8da378c5c6a7e452da08_copy_1024x596.png)
Майже три роки волинський прикордонник Максим разом зі своєю чотирилапою напарницею Ельзою несуть службу на українсько-польському кордоні.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Службовий собака натренований на пошук наркотичних речовин. Підготовка Ельзи проходила легко, оскільки представники породи лабрадор явно отримують задоволення від процесу навчання.
«Вона завжди в гарному настрої. Ельза спокійна та доброзичлива, але не до правопорушників. Собака з легкістю виявляє заборонені речовини, які зловмисники намагаються провезти через кордон. Їх від неї не сховати», – характеризує свою напарницю кінолог Максим.
Лише цьогоріч Ельза з десяток разів знаходила наркотичні речовини у подорожніх. Заборонене вона занюхає будь-де: чи то в особистих речах, чи в конструктивних особливостях транспортних засобів. Проти її гострого нюху правопорушники безсилі.
Разом прикордонний тандем і поза службою, адже Ельза відразу стала улюбленим членом сім’ї прикордонника.