<

В Устилузькій громаді у школі встановили нові двері

14:18 | 19.06.2021 / Володимир / , /
Перегляди
432
/ коментарів 5

До класів у школі в селі Стенжаричі Устилузької громади встановили нові двері. Попередні там стояли з 1932 року.

Цю «розкіш» і комфорт, як розповіла директорка загальноосвітньої школи Оксана Гуль, придбали зусиллями народного депутата Ігоря Гузя та Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”, – повідомляють на сторінці нардепа у фейсбуці.

Стенжаричівський освітній заклад заснований 1932 року. Відтоді у ньому й стояли двері у класах, які вже просто не піддавалися критиці. Частину їх замінили зусиллями випускників школи, а частину – завдяки парламентареві.

«Двері як поставили тоді, то вони мали такий великий «накрас», що й не зачинялися щільно. Навіть під час проведення уроків усе було чути на коридорі й з коридору в класі, тому було незручно всім – і учням та вчителям навіть у сусідніх класах. Двері придбали у три класи НУШ. І в ці класи закупляють оргтехніку: принтери, великі екрани, ноутбуки. А тому після уроків мусимо їх закривати, бо це матеріальна відповідальність учителя й дирекції, щоб ніхто не пошкодив техніку. Ми дуже раді й вдячні такому надбанню. Ці двері – це просто розкіш і комфорт», – розповіла пані Оксана.

коментарів: 5
  1. Хотілося б ще знати коли поміняють бачок над унітазом, а також умивальник, тримайте будь ласка в курсі. Спасибі

  2. Дані двері не придатні для приміщень з великим потоком людей і до того якщо воно толком не опалюється їх вистачить максимум 2 роки,діти штовхнуть добряче і їх скрутить на завісах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Травня, Понеділок
22 Травня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі