У сервісній зоні митно-пропускного пункту “Устилуг” з’явилися камера відеонагляду

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:10 | 14.12.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / 50 коментарів

Відтепер в онлайн режимі можна переглянути наявність черги до в’їзду на Устилузьку митницю. 14-го грудня на сервісній зоні перед в’їздом до міста Устилуг запрацювала камера відеонагляду за автомобільною чергою для перетину державного кордону.

Місцева влада Устилуга давно озвучувала бажання встановити камеру відеонагляду за сервісною зону. Особливість камери в тому, що вона є в публічному доступі та належить громаді міста.

Відео з сайту Устилузької громади

Також планують встановити ще “громадські камери” при в’їзді до самого митно-пропускного пункту.

“Ми реалізовуємо програму “Безпечна громада”. Плануємо встановити декілька камер. Сьогодні запрацювала перша, наспутна буде перед в’їздом на митницю. Зараз контроль за чергою здійснюють наші активісти і ми, впершу чергу, хочемо їх уберегти від різних нюансів і провокацій.” – розповів у телефонній розмові Віктор Поліщук, голова Устилузької об’єднаної громади.

Нагадаємо, що 4-го грудня до активістів, котрі контролюють чергу в сервісній зоні приїздили невідомі люди та деширили.

50 коментарі
 1. Молодці…..я думаю у вас все вдастя….аби тільки люди поважали один одного і підтримували….то все запрацює як єдине ціле!!!! Може нарешті ми будемо вихованими і чесними громадянами! Бажаю усім хорошого перетину кордону!

 2. Нарешті вродили ,а чому раніше не можна було поставити камери ,чи заробляли на чергах краще без розголосу .Дрімучий совок ,блін ,а ще безвізовий режим хочуть .

 3. Чого вона не робить

 4. суперово!!!

 5. митно-пропускного пункту цікаво який писака придумав таку назву

  митниця -це митниця
  пункт-пропуску – це пункт пропуску

  але митно пропускного пункту не існує в природі.

 6. Там тепер чергу контролюють волонтери. Записався , поїхав додому, приїхав, коли твоя черга. Супер чесно.

 7. Чесні волонтери?!!!!Запускати по 10 авто а годину. Смішно, на митниці 4 паси- а вони 10 машин запускають. Були хабарники -а прийшли ще кращі!!!

 8. Яке там супер…..Місцевим да, а людям які приїхали з далеку????

 9. На сервісний бардак
  При погранцах було найкраще був порядок
  Хто иде з далеку треба 15 годин стояти в черзі
  Літак її де!!!

 10. В КОГО РОБИТЬ КАМЕРА БО НА САЙТІ НЕ РОБИЬ http://ustyluzka.gromada.org.ua/servisna-zona-16-00-01-14-12-2016/

  • Військовий / 17.12.2016 - 19:12 / Відповіcти

   дімон, з ручніка знімися, бо в тебе тільки не робить. я чергу дивлюся майже щодня-все гуд. Щеб якось бачити в он-лайні запуски було б ідеально!!!

 11. відпрацювала

 12. Хто з далеку то їдьте до себе на Ягодин там дешево і сердито, або ще Угринів чи Рава Руська. Активісти та міська влада Устилуга придумали суперово.
  Молодці !!!!!!!

  • Ти галімий лошара!!! Шо ти городиш. Прийшла бидлота, яка окупувала митницю. Чому не робили контроль погранців? А лівак не пропускали?? Тому що ви зараз ще крупніше цим займаєтесь. І нахріна зараз там та камера?? Коли по списку і’дуть??? З кого ви баранів хочете зробити??? Ви просто свинота а не активісти!!! І не ваше діло, якими митницями хто має і’хати!!!;!!!!!;!;!!

 13. І ще у кого є настальгія за прикордонниками то будь ласка інші митні переходи і там з ними домовляйтесь, бо в Устилузьі напевно не маєте можливості проїхати поза чергою як Ви привикли.

  • Їздив я і через Ягодин, і через Устиг, але – відверто і без упередженого ставлення, зараз – це повний БАРДАК !!! При хабарниках , ми проїздили , за годин 7-9, а тепер по чесних волонтерам, за 13-16 год. І коли міст черги заїжджає караван з 10 авто, то яка чесність, чи які моральні принципи у людей, які стали на зміну тих хабарників, чи може ці “чесні та справедливі” не беруть по 200-300 грв.??? Так само , БЕРУТЬ!!! І ще одне, як що ми, так хочемо в Європу, так може варто почати з себе підлаштовуватись під європейську норму поведінки?!?!?! Хтось може , коли іде до дому, підходить до польського прикордонника і пропонує йому 200грв. Щоб без черги проїхати , чи може , без черги іде як у нас??? Всі біжать на ” циклах” – пан, пан!!! А де власне Я??? Продане за 200 грв. ” ченому волонтера”

  • В Устилузі, для своїх , і якщо обласна рада відкрила там перехід, то не треба забирати носа, що там для нас, всі пам’ятають, який ХУТІР, був той Устилуг, а зараз, за наші кошти ви почали заявляти, куди кому їхати, на яку митницю, так може як будете їхати у Володимир, то я вам скажу куди їхати!!!

  • Гавнюк галімий… Напевно ця тварюка стоі’ть там і криє своіх. Бо. В нього кормушку забирають. Стид і позор вам негідники.

 14. Устілузькі та Володимирські полішуки зажерлися вже геть митницю своєю рахують, душити вас потрібно ще більше!!! А полякам ще більші штрафи потрібно зробити і машин побільше заберати ваших!

 15. А то з пасажирів здеруть гроші за чергу і їздять по 2 рази в суткі.

 16. Через активістів не погано заїжаю !

 17. Активістам потрібно придумати ,порахувати скільки списків максимум за сутки і зробити рекламні невеличкі щити,як дорожні знаки коли ремонт дороги. На білому фоні чорними буквами і ставити на обочині номера які їдуть,і кожну годину змінювати (знайти зручне місце), або перед камерою(образний приклад). Тому активісти, включіть соображалку і доробіть те, що почали.Дякую за увагу

  • Тільки направити не на чергу а на камеру, а знизу ще дописувати чи є чорні на таможні,було би супер!!!!

 18. Привіт групі “Митниця Дає Добро $”! Ви супер!

 19. Їхала в неділю.Яка там черга?є списки для білих і для чорних.Якщо є чорні на митниці ,то їдуть по черзі для чорних,а нема-то місцеві білі люди,що без черги.

 20. Проблема в тому, що люди, які займаються контрабандою почали контроль кордону

 21. Активісти молодці для себе роблять як найкраще.
  Вся банда активістив всі ці що без черги їздили на границі
  Зробили щоб люди не стояли в черзі і не бачили того хабарництва

 22. який список поїхав на браму?????

 23. Знайомий казав що такзвані активісти беруть біля 500 гривень за лівак але це для приближених. Не кожен зможе так проїхати. За ніч біля 150 машин іде лівака хоч це так просто через таку схему просікти неможливо.

 24. Било а не активісти! я недавто їхав, простояв в черзі 17 годин, невидержа і запитав в цих невідомих активістів (чому невідомих, тому що вних ніде не написано як до них звертатись) чому так довго стояли, вчому проблема. Вони икали, пикали, микали, толком мені нічого не сказали, виражались нецензурними словами хоча в мене в машині були малі діти. Запитавши в Активіста Прізвище імя, щоб мені знати з ким я спілкуюсь, він мене послав матом і сказав їдь поки ще їдеш. Хто буде їхати до польши через Устилуг, будьте осторожні там дуже неадекватні невідомі Активісти, просто невиховане бидло. Якщо чесно то я перший раз бачу таке неадекватне відношення до людей. Це жах! як мені розповіли в черзі це ми ще швико їдем, це ще хороші активісти, вони ще вміють викидати списки говоривши в нас їх вже нема, їдьте в кінець черги простоявши 20 годин. Як це таке може бути, така безвідповідальність активістів хабарників.

 25. Готується петиція до Президента України щодо ції ситуації яка діється із чергою в Устилузі. Тобто як можуть невідоі (кримінальної зовнішності) особи за своїм бажанням впускати чи не впускати того чи іншого громадянина на на кордон який хоче виїхати в іншу країну.

 26. Давно вже пора.

 27. Активiсти теж за чергу берусь гроши як погранцi?
  Менi потрiбна 8.01 в нiч. Треба буде iхати до дому з дiтьми. Дорога 14 годин . Стоять в черзi ще 10, не мае нi змоги, бо сама за кермом, нI бажання. Такого жаху на кордрнI нiде в свiтI не мае.
  Хто вирiШуе цей хаос?

 28. черги ще 8 числа небуде, черга буде 9 !

 29. Гнати активістів в шию.Де таке було,щоб стояти в черзі півтора суток.Активісти беруть за машину без черги 600 гривень навіть не соромляться.Їхня організація повинна бути офіційно зарегестрована.Ми хочемо щоб повернулися назад пограньці.

 30. Я за активістів,може вони і беруть, але в не такій кількості як погранці,а вам тим,хто платив погранцям,не на руку.А хто хоче скоро хай їде на Угринів там скоро.Там не бастують.

 31. Може я з Володимера поїду на угринів бо мені так ближче??? Нема чого захищати активісьтів.

 32. Може я з Володимера поїду на угринів бо мені так ближче??? Нема чого захищати активісьтів.

 33. Немає активістів,є поняття -перебіранці–це 100% так як пограли роль а потім втянулись ))) надіюсь розумієте

 34. Немає активістів,є поняття -перебіранці–це 100%

 35. який список поїхав на браму

 36. Ви знаєте, краще б були при владі бандити ніж такі здирники і хабарники та жиди!!!! Хоч якийсь порядок був. А то зробили краі’ну брехунів ці нікчемні депутати та президент. А про митницю я зовсім мовчу. Прийшли хрен знає хто. Без ніяких документів- і своі права качають…

 37. ЯКИЙ СПИСОК ЇДЕ?

 38. Активісти, підскажіть! Придумали ті списки…. а як знати, який їде для тих, хто не має вайбера, груп і т. д……??!

 39. Alina, на камері видно. Сбільште на весь екран і дивіть на будку.

 40. Світлана / 2.02.2017 - 15:37 / Відповіcти

  Добрий день,як пускають машини з далеку?З Киіва та з ішнших міст?

 41. Будку поверніть к лесу трішечки бо небачу який пас.

 42. Скажіть активісти ще беруть по 200 гр за проїзд без черги чи вже більше? Дуже потрібно в Люблін щоб не стояти в черзі.

Додати коментар


Погляд

І тут сестра ,смачно поїдаючи “сємочкі”, починає мене інструктувати, як аналізи я маю розливати по пробірках
Вчора дитині стало погано,біль в животі…викликали швидку. Приїхала коретка, совєтскіх часів..на яких вже навіть поліція не їздить,а дітям не зашкодить. Забрали на ...

Новини

23 лютого, П’ятниця
01:39
Монатік озвучив героя українського мультфільму
00:23
“Інтер” перевірятимуть через показ фільмів про Шурика
22 лютого, Четвер
23:14
Поліція не має права перевіряти авто “на бляхах”, – адвокат
22:05
П’ять пошкоджених авто, дев’ять постраждалих. Подробиці масштабної ДТП на Вінниччині
21:42
У Нововолинську померла наркодилерка на прізвисько Гавана
21:06
Ryanair літатиме з Борисполя, – міністр інфраструктури Омелян
20:04
У ГПУ пояснили повернення на роботу судді, спійманого на хабарі в 50 тисяч доларів
19:11
На Рівненщині вантажівку з 8-ма тоннами котлет другий день не можуть відбуксирувати з дороги
18:02
У Нововолинську засудили на три роки позбавлення волі злодія-рецидивіста 1
17:11
На Волині безвісти зник чоловік
16:01
Взяли під варту мешканця Володимира-Волинського, який вербував чоловіків у трудове рабство 1
15:53
[Оновлено] Зниклого молодика з Нововолинська знайшли повішеним 11
15:46
У Володимирі-Волинському відбулися слухання у справі бійців 51-ої ОМБр. Допитали свідка
15:06
Прикордонники показали найцікавіші схованки контрабандних сигарет
14:42
Священик Московського патріархату із парафіянами напав на журналістів 1
14:33
На території спорткомплексу “Олімп” у Володимирі-Волинському побили і пограбували чоловіка
14:14
На Волині напали на директора «Цуманської пущі»
14:09
ДТП у Володимирі-Волинському: чоловік не помітив пішохода ззаду авто і здійснив наїзд
13:44
“Укрзалізниця” призначила 13 додаткових поїздів до 8-го березня
13:40
У Володимирі-Волинському з’явиться пам’ятний знак насильно виселеним українцям з території Польщі
Усі новини