<
Маленька переселенка з Херсону, яка переїхала до Нововолинська, потребує донорів крові: дівчинка бореться з лейкемією

19:45 | 7.03.2023 / Володимир / , , /
Перегляди
3393
/ 1 коментар

Чотирирічна Аріна Седоренко приїхала з батьками з окупованого Херсону влітку в рідне місто її батька – Нововолинськ. Зимою дівчинці діагностували рак крові – гострий лімфобластний лейкоз. Зараз дитина знаходиться в тяжкому стані після операції й потребує постійного переливання крові.

Кров для Аріни підходить будь-якої групи та резусу. А в найбільшій кількості – чоловічої 2(+), для відділення тромбоцитів для донорства. Чим більше – тим краще, бо дівчинка потребує частого переливання.

Здати кров можна у Володимирі на вулиці Северина Наливайка, 18 біля місцевої лікарні або ж в Луцьку, де лікують дівчинку, на проспекті волі, 47. Потрібно зазначити, що кров для Аріни Седоренко.

Сьогодні маленькій зробили операцію. Вирізали частину кишківника, в якому, на фоні послабленого імунітету, від хіміотерапії стрімко розвивалася інфекція. За словами батька Олександра, лікарі давали прогнози, що юна пацієнтка може не пережити оперативного втручання. Проте лихо обійшло й малеча далі продовжує боротися за життя.

Просимо допомогти всіх небайдужих до життя Аріни й здати кров. Допоможімо дівчинці видужати швидше!!!


один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Червня, Неділя
3 Червня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі