<

Інвестор завершує пошуки земельних ділянок для зведення вітряків неподалік Володимира

17:15 | 9.06.2021 / Володимир /
Перегляди
4129
/ коментарів 12

На території сіл громади Володимира з’явиться невдовзі 22 вітряки. Інвестору залишилося знайти земельні ділянки для ще кількох вітрових станцій. Після цього схему розміщення їх повинні погодити в області. Далі перейдуть до будівництва та монтажних робіт.

Підприємство вже зареєстроване у селі Суходоли, зауважив міський голова Володимира Ігор Пальонка під час брифінгу 8-го червня.

І дійсно, підприємство під назвою ТОВ «Суходоли ВЕС» з виробництва електроенергії зареєстроване майже два роки тому. Після погодження схеми справи підуть значно швидше, розповів мер.

Наразі розробляється схема планування території району в межах колишньої Зарічанської ОТГ, у яку внесуть 22 вітряки, сказав Пальонка.

“Ця схема ще не затверджена обласною владою, оскільки інвестори ще роздумують,  де саме розмістити 2 вітряки. Поки що не змогли домовитися про виділення земельних ділянок і тепер їх намагаються пересунути.

На даний час більше року на території колишнього господарського двору в Ласкові стоїть тимчасова щогла, яка міряє потоки та пориви вітру. На сьогодні є домовленість з 11 власниками паїв, які віддали 36,4 соток у комунальну власність для облаштування цих вітрових станцій”, – сказав Пальонка.

Після визначення з земельними ділянками, схема буде подана на затвердження обласної державної адміністрації.

Також підприємство, яке має будувати вітряки, вже шукає постачальників бетону на території району та сусідніх районів  для облаштування фундаментів. Матеріалу треба багато.

Головне фото ілюстративне

коментарів: 12
 1. Мешканці того ж Ласкова, не натішаться потім тими вітряками. Хто не знав, великі вітряки, в процесі своєї роботи, генерують не тільки електроенергію, а ще й інфразвук, який передається, на досить значну відстань і м”яко кажучи, не найкращим чином впливає на здоров”я людей і тварин.

  • Там вже на них смородить хронік , так що вітряки в тему, розганятимуть смог

  • Вся Європа ними заставлена, та й на півдні України їх немало, і люди живуть там і нічого їм не робиться. Тому не варто хвилюватись, все буде добре.

   • Чого ти настільки не любиш ні українців ні всього, шо може бути позитивним для України?
    Люди живуть, кажеш?
    А яким макаром з 52 нас стало біля 30 млн., частина з яких – україноненависники як ти.

   • Ти поцікався як утилізовують ці вітрові станції!!! Європеєць…у себе біля хати можеш поставити.

    • Я знаю лише те, що кожен вітряк запобігає викиду в атмосферу 10 – 15 тис. тон одного тільки CO2 на рік строк їх служби 20 – 25 років. Вони в змозі повністю замінити екологічно дуже шкідливу і дуже дорогу теплову генерацію.

     • Скільки власного СО2 ти вдихнув за останній рік, носячи намордника?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Вересня, Понеділок