<

Депутати, які не голосують за перейменування Володимира – друзі Путіна, – митрополит Михаїл

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:30 | 30.09.2021 / Володимир / , , , /
Перегляди
1667
/ коментарів 13

Митрополит Луцький і Волинський ПЦУ Михаїл підтримав повернення Володимиру історичної назви без приставки «Волинський». З промовою він виступив під час храмового свята Віри, Надії і Любові та матері їх Софії у Володимирі 30-го вересня.

За його словами, він вірить, що громада Володимира буде багато років зміцнюватися і рости, але з назвою міста “Володимир”. Місто повинне носити ім’я рівноапостольного князя Володимира, який був хрестителем народу і заснував місто.

Відтак, напередодні сесії міської ради, на якій депутати розглядатимуть проєкт рішення про переменування, він запропонував присутнім перед храмом людям, а їх було чимало, показати, чи підтримують вони перейменування. Присутні стали піднімати руки та аплодувати.

“Рахуйте, що завтра сесія, а сьогодні передсесійне рішення”, – сказав Михаїл.

Читайте також: У Володимирі під час громадських обговорень проголосували за перейменування міста

Як зазначив митрополит, що в депутатах, які не підтримують перейменування після всіх вислуханих пояснень в користь такого рішення, він бачить друзів Путіна. Сказав, що мирних громадян також стараються дезінформувати, але авторитетні люди, серед яких історики, говорять, що місто повинне носити назву Володимир.

“Ми розуміємо, що дехто заблукав, не мав достатньо інформації, але сьогодні заяви авторитетних людей говрять, що місто Володимир має право так називатися, як його його називали, забудовували, закладали камінь цього міста і наш великий рівноапостольний князь Володимир називається Володимир, а не рівноапостольний князь Володимир-Волинський. Такої назви немає, тому давайте називати речі своїми іменами”, – резюмував Михаїл.

Читайте також: Думаю, першого жовтня буде прийняте рішеня, – Пальонка про перейменування Володимира


коментарів: 13
  1. Скільки тобі, Михаїл, проплатили за “твій спіч”?
    ” Кто не с нами, тот против нас”. Це ж вчорашній лозунг більшовиків.
    І після цього в тебе вистачає совісті називати себе Митрополитом??……

  2. Люди, не хрестіться в нього, шоб потім не казали “дурний піп тебе хрестив”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
2 Червня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі