ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Субота, 23 вересня 2017, 20:07

[ОНОВЛЕНО] Розслідування вбивства Литкіної завершено. Причетних до злочину судитимуть у Ковелі

10:41 | 7.02.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 2 коментарі
1+

Підозрюваного 16-річного Назара Статочнюка судитимуть у Ковелі – таке рішення було прийнято 7-го лютого у Волинському апеляційному суді, де відбулося чергове слухання у справі резонансного вбивства неповнолітньої жительки Нововолинська Катерини Литкіної. Досудове розслідвування смерті дівчини закінчилось, на хлопця відкривають кримінальну справу.

До Волинського апеляційного суду надійшло клопотання від прокура Сергія Самчука, в якому було зазначено, що згідно Кримінального процесуального кодексу України впровадження щодо Назара Статочнюка має розглядатися колегіально судом у складі трьох професійних суддів, так як йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк більше десяти років.

У Нововолинську створити такий колегіальний склад суду неможливо, так як судді Орися Ференс-Піжук та Микола Ушаков приймали участь у досудовому розслідуванні (як слідчі судді), а в Андрія Василюка закінчилися повноваження. Виконувач обов’язків голови Нововолинського міського суду Орися Ференс-Піжук ці обставини підтвердила. Тому стало необхідно скерувати матеріали до іншого суду в межах Волинської області (тобто справу також могли розглянути у Луцьку, Ковелі, або в Володимирі-Волинському).

Обидві сторони це клопотання погодили і рішення приймалось виключно на розсуд суду. Отже, згідно з правилами підсудності, для забезпечення ефективного розслідування було вирішено матеріали справи та обвинувальний акт скерувати до Ковельського міськрайонного суду Волинської області, де найближчим часом відбудеться слухання.

Відомо також, що матеріали стосовно іншого підозрюваного у вчиненні цього злочину виділені в окреме провадження, в якому скеровано запит про міжнародно-правову допомогу до Республіки Словенія.

Нагадаємо, що Назар Статочнюк за попереднім рішенням суду повинен перебувати під вартою до 10-го лютого.

2 коментарі
  1. Як може відбуватися суд коли другий підозрюваний не опитаний? А якщо причетні двоє то тоді не буде від 10 до 15. Можливо я щось пропустила в цій історії, хоча стараюся постійно слідкувати, бо не можу байдуже відноситися до того що сталося.

    13+

  2. Таке враження, що судді тримають людей за ідіотів. Якого х…я до цих пір того другого ірода не виколупали зі Словенії? Якого х…я ці судді роблять?

    4+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"