<
Нововолинська ліцеїстка пройшла відбір на навчання у престижному коледжі в Нідерландах

12:18 | 18.07.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
1624
/ 1 коментар

Випускниця з Нововолинська Анастасія Ришитюк успішно пройшла відбір міжнародної освітньої програми «Коледжі об’єднаного світу» (United World Colleges – UWC) та отримала можливість навчатися у Нідерландах.

Ліцеїстка стане студенткою міжнародного коледжу UWC у місті Маастріхт, повіомляють на сторінці UWC Ukraine у фейсбуці.

Анастасія Ришитюк навчалася у Новолинському ліцеї №1 та стала фіналісткою відбору. Загалом навчання у престижних коледжах Європи добуть ще дві українки: Кіра з Харкова та Єлизавета з Броварів.

Анастасія Ришитюк каже, що з дитинства хапалась за кожну можливість з’їздити у табір чи записатись на новий гурток, завдяки чому знайомилась із унікальними людьми.

“Моя мотивація – спорт. А пристрасть – мови; окрім олімпіад, в 11 класі підтвердила рівень знань сертифікатами вище середнього та високого рівня з німецької і англійської. Захоплююсь поезією, економікою, волонтерством, SMM, але тут більше про UWC (знаю, що наступного року, натхнення апліканти шукатимуть і в постах:)

Коли отримала дзвінок про номінацію, стрибала вище неба в центрі міста. Тепер тремчу від марень про майбутній експіріенс. Поспілкувавшись із випускниками й фіналістами, можу тільки уявити наскільки ж вмотивовані, відкриті до нового, різні й кмітливі учні”, – каже випускниця.

Анастасія зізнається, що відчуває відповідальність представництва України в коледжі, бо зараз, як ніколи, необхідно донести ідентичність, силу та вольовитість нашої нації.

Читайте також: Ліцеїстка з Заболотець вступила до однієї з найкращих приватних шкіл Великої Британії

один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Жовтня, Четвер
5 Жовтня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі