<
В Іваничах відремонтували аварійний міст та відрізок дороги, який був в жахливому стані

16:40 | 30.11.2022 / Іваничі / , /
Перегляди
1462
/ Коментарі відсутні

В Іваничах ремонтують аварійний міст, що на вулиці Колгоспній. Наразі усі роботи на завершальному етапі. Відремонтували і жахливий відрізок дороги на вулиці Луцькій.

Тривалий час міст через річку Лугу, що знаходиться на вулиці Вільної України (колишня Колгоспна), був в аварійному стані. Місцеві мешканці розповіли, що водії частенько там пошкоджували свої автомобілі. Та й пішоходи побоювались тудою ходити. Але, оскільки це центральна вулиця селища, то обійти чи проїхати її практично не можливо.

В жахливому стані був і відрізок дороги на вулиці Луцькій, від залізничного переїзду до повороту на вулицю Зелену (біля колишнього РТП). Роками ця дорога нагадувала поле, яке понищило метеоритами. Величезні ями, якими був рясно вкритий цей порівняно не великий відрізок траси, було не можливо ні проїхати, ні пройти.

Нагадаємо, БУГ неодноразово писав про жахливий стан дороги і про неякісний ремонт на вулиці Луцькій в Іваничах. Якщо її й ремонтували, то в такий спосіб, що “залатані” ями швидко відновлювалися. Наприклад, на початку січня дорожники «підрихтували» вулицю найдешевшим і сумнівним способом: асфальтну крихту засипали просто в калюжі.

Міст на вулиці Вільної України, так само, як і вулиця Луцька належить до дороги державного значення Т-03-05 Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі. Тож за її стан відповідає Служба автомобільних доріг у Волинській області.

У пресслужбі відомства зазначили, що в Іваничах давно виникла необхідність відремонтувати кілька відрізків на автошляху Т-03-05, які перебували в аварійному стані. Тож, як тільки появилась можливість і кошти, відразу взялись за справу.

Цього разу на мосту і частині дороги на вулиці Луцькій зробили капітальний ремонт. Він обійшовся у 4 мільйони 30 тисяч гривень.

Роботи з облаштування вирівнюючого шару асфальтобетонну виконувала ТзОВ «Луцька ДПМК».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
1 Жовтня, Неділя
30 Вересня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі