Відбувся випускний у педагогічному коледжі Володимира
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/p1440299.jpg)
25-го червня педагогічний коледж імені Агатангела Кримського зібрав випускників у Слов’янському парку.
Микола Савельєв, директор Володимир-Волинського педагогічного коледжу привітав випускників та побажав, аби кожен їхній крок був обдуманим і вдалим. Також вітання випускникам звучали від міського голови Володимира Ігоря Пальонки та голови наглядової ради педагогічного коледжу, народного депутата Ігоря Гузя.
На урочисту лінійку завітали родичі та друзі випускників. Сприяла у порведенні свята під відкритим небом погода: не було палючого сонця, обійшов стороною і дощ.