<
Віталіна Макарик

Зеленський — той президент, який увійде не лише в нашу в історію, але й у світову

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:36 | 1.03.2022 / Погляд / /
257
/ Коментарі відсутні

Не думала, що колись таке напишу, але я вважаю, що Зеленський — той президент України, який точно увійде в історію, і не лише в нашу, але й світову.

Невже це той самий чувак, який озвучував ведмедика Паддінгтона, грав хєром на роялі і молов нісенітниці на пресухах? Так.

Але це також і той чувак, який всі ці воєнні дні проявляє чудеса стійкості, впевненості і рішучості. Чувак, яким захоплюється світ. Чувак, який підписав заявку в ЄС. Чувак, якого нарешті зовсім не соромно назвати своїм президентом.

Всі ці дні я дуже пишаюся українською владою. І українською опозицією також, зокрема ЄС. Пишаюся українським дипкорпусом (я не знаю, що з ними робить Кулеба, але те, як деякі уряди змінюють свої початкові позиції — це неймовірно).

Але найбільше пишаюся нашими ЗСУ! А також прикордонниками, поліцією, теробороною і звичайними українськими чоловіками і жінками, які шматком асфальту, дубинками, сумочками і просто голіруч пиздять ту йобану русню.

Пишу просто для того, щоб запам’ятати ці відчуття. Ми переможемо, бо з нами правда, Бог і ЗСУ!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жанна Білоцька
16.06.2024
Дозвольте коротко висловити власну думку. Безумовно повинні шанувати пам’ять загиблих у часи другої світової, під час ...
Юрій Лукницький
11.06.2024
Вважаю, що проблема з радянським обеліском у центрі Володимира не є такою складною, як її подають. Достатньо розібрати її ...
Ірина Пикалюк
4.06.2024
  Хочу поділитися з вами враженнями від проекту у Нововолинській громаді, спрямованого на розвиток соціального ...
Олександр Сапронов
24.05.2024
Спочатку вони вб’ють твоїх митців. Заб’ють за гаражами художниць, доведуть до самогубства поетів, згноять у таборах ...
Володимир Матвіюк
13.05.2024
Днями у фейсбуці була інформація про Мишівську візитівку з калюжею на в’їзді в село. Мова не про лише одну калабаню, а ...