Я не маю статусу УБД, яке мені приписують у різних фейкових пабліках, відповідь з Мінветеранів це підтверджує
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/4d4819c1f944bbf3431b4a6d9a672e0d.jpeg)
Тут один інтернетний пацюк Віталій Грабовський з Нововолинська не може ніяк вгомонитися з тим вигаданим УБД, яке він мені приписує.
Віталік Грабовський допитувався, хто бреше: міністерство чи я? Правильна відповідь: бреше Грабовський.
Бо я як не мав УБД, так і не маю. Бо ясно як Божий день, що для отримання цього статусу треба бути учасником бойових дій. Тому пацюки – відбій! Я не маю часу брати участь у ваших пацючих забігах інтернет каналізацією.
Оскільки Грабовський не опублікував відповідь, яку йому надало Міністерство у справах ветеранів України, я вирішив сам особисто надіслати запит до Мінветеранів, де мені відповіли, що у мене немає статусу Учасника бойових дій, як неодноразово мені приписували у різних помийних пабліках в соцмережах. Відповіді на запити прикріпляю нижче.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/425623013_7384474771614716_2076459384061220137_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/425385206_7384474891614704_5980295358836142771_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/425023216_7384432741618919_3658156285447233994_n.jpg)