<
Ірина Костюк

Музей шахтарської справи для Нововолинська – це мрія, яку спробуємо реалізувати

09:39 | 30.10.2023 / Погляд / /
429
/ коментарі 2

Мені дуже хочеться вплинути і зробити Нововолинськ мистецько-привабливим. Є ідея, оскільки місто шахтарське, створити мистецький простір-шахту шахта, де будуть виставки майстрів, картини сучасних художників на тематику шахт. Де буде місце для творчих зустрічей і форумів.

Нововолинськ – це історія тисяч працьовитих рук шахтарів. І сьогодні, коли це стає історією, її не можна просто відкинути в минулі десятиліття. Треба взяти щось собі і показати іншим українцям.

Акселератор – школа проєктного менеджменту – це подія, яка може розставити по поличкам ідею і допомогти знайти спосіб вирішення.

Тому для мене було цікаво дізнатися, з чого почати робити проєктну заявку, на що звертають увагу донори в першу чергу, як бюджетувати проєкт, як правильно сформувати заявку, чи вона актуальною, як прописувати проблематику. Починається грантовий сезон і треба поспішати навчитися, щоб якісно його почати.

Триденна школа посиленого проєктного менеджменту «Акселератор культурних ідей» відбулася в рамках проєкту “Клуб культурних менеджерів”, який реалізується Агенція регіонального розвитку Прибужжя за підтримки Український культурний фонд.

Учасники йшли на Акселератор з ідеєю і за три дні за допомогою фахівців школи розвивали її в проєктний документ.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 2
  1. Гарна дівчина. І директор музею хороший. Не знаю чи вийде в неї той музей але бажаю удачі

  2. Іринко, і місце для вкладу зеків у “розвиток” шахт не забудь включити в план

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ігор Мацюк
27.11.2023
Голодомор, репресії, Майдан, рашистька окупація України – невіддільні (частина/ознака) складові нашого Державотворення. ...
Олександра Шептор-Крась
21.11.2023
Люди, якщо вас вистачає лише на те, щоб «обсирати» волонтерів, які стараються «зі шкіри вилізти», забивши на себе, дім і ...
Альбіна Чорнобай
31.10.2023
Хочу реалізувати ідею у Ковелі, а саме – провести фестиваль ковалів, тому й прийшла на Акселератор, щоб повчитися. Назва ...
Володимир Пикалюк
30.10.2023
Питання реставрації та реконструкції пам’ятки національного значення Городище-Вали у місті Володимирі вже досить ...
Аліна Регешук
29.10.2023
Ідея нашого проєкту – це розвиток освітньо-культурного простору «NovoSpace». Вона виникла, як сталість попереднього ...