<

Павло Медина

Молодь – це та рушійна сила, яка сьогодні творить зміни

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:02 | 8.10.2022 / Погляд / , /
113
/ Коментарі відсутні

Ось і відбулося перше таборування в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад» у Смідинській громаді. Воно відбулося 29 вересня – 1 жовтня.

У заході взяли участь 30 учасників та учасниць з числа місцевих мешканців та внутрішньо-переміщених осіб, які отримали знання та інструменти, щоб впровадити за підтримки впровадити, в громаді, в якій проживають, молодіжну ініціативу.

Павло Медина, модератор проєкту, засновник МЦ «Нові крила», керівник Першого молодіжного каналу, автор чотирьох кращих практик молодіжної роботи України, випускник молодіжної ради “Мріємо та діємо”.

Проєкт «Нові ідеї для нових громад» є важливим для неформальної освіти молоді. Програма напрацьовувалася експертами і є максимально насиченою та цікавою, потрібною для того, щоб підвищити рівень громадської активності молоді.

Наразі спостерігаю позитивні тенденції, коли влада прислуховується до молоді та враховує її голос в рішеннях щодо розвитку громади. Коли помічаємо такі успіхи, молодь ще більш активно включається в процеси.

Ми побачили, на що здатні молоді люди в Україні після 24 лютого, коли практично всі молодіжні центри стали хабами або просторами, які працюють, щоб збирати допомогу військовим і займаються волонтерством.

Молодь – це та рушійна сила, яка сьогодні творить зміни. 

Зазначимо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми “Мріємо та діємо”

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жанна Білоцька
16.06.2024
Дозвольте коротко висловити власну думку. Безумовно повинні шанувати пам’ять загиблих у часи другої світової, під час ...
Юрій Лукницький
11.06.2024
Вважаю, що проблема з радянським обеліском у центрі Володимира не є такою складною, як її подають. Достатньо розібрати її ...
Ірина Пикалюк
4.06.2024
  Хочу поділитися з вами враженнями від проекту у Нововолинській громаді, спрямованого на розвиток соціального ...
Олександр Сапронов
24.05.2024
Спочатку вони вб’ють твоїх митців. Заб’ють за гаражами художниць, доведуть до самогубства поетів, згноять у таборах ...
Володимир Матвіюк
13.05.2024
Днями у фейсбуці була інформація про Мишівську візитівку з калюжею на в’їзді в село. Мова не про лише одну калабаню, а ...