<
Михайло Регешук

Майбутнє Нововолинська – це комфортне місто для життя, яке сповнене можливостей для розвитку та дозвілля для молоді

16:25 | 5.03.2023 / Погляд / , /
540
/ Коментарі відсутні

Я знаю, що майбутнє Нововолинська – це комфортне місто для життя, яке сповнене можливостей для розвитку та дозвілля, бо я працюю над тим, щоб це справдилося, разом з молоддю, яка також вірить в це та творить ці зміни.

Створена під час стратсесії в рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” дорожня карта допоможе нам реалізовувати ці зміни. Я би не назвав карту планом, який буде 100% втілюватись, але це вже візуалізація змін. Молодь, яка брала участь у навчанні, хоче творити ці зміни. Це надихає.

Найбільший ефект від роботи над дорожньою картою, на мою думку, – це розуміння молоддю можливості творити зміни в нашій громаді. Бо якщо молодь не буде розуміти, що вона здатна щось тут змінювати, якщо не буде бачити можливостей саморозвитку та реалізації, то вона просто буде виїжджати з міста та не працювати над його трансформацією.

Молодіжну раду у Нововолинську створено. Це консультативно-дорадчий орган, який є містком комунікації та співпраці молоді та влади. Команда молодіжної ради вже визначила вектори роботи та буде розвивати громаду в напрямках: урбаністика, шкільне та студентське самоврядування, робота з молоддю з сіл та смт, неформальна освіта та дозвілля, залучення фінансів на розвиток молоді та ін. Робота молодіжної ради кипить, тому скоро в місті з’явиться ще більше можливостей для нас”.

Нагадаємо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.
Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Тарас Завгородній
28.02.2024
В інформпросторі час від часу зустрічаю обговорення теми проведення/непроведення виборів президента цієї весни. І ...
Віктор Вілентко
21.02.2024
Про Совість, Гідність та Порядність! Шановна громадо! Напевно такої ганьби та зневаги до пам’яті Героїв Небесної ...
Жанна Білоцька
6.02.2024
Коротко про зміст статті своїми словами, через що мешканці вулиці Соломії Крушельницької у Володимирі лишилися без ...
Андрій Рязанов
5.02.2024
Тут один інтернетний пацюк Віталій Грабовський з Нововолинська не може ніяк вгомонитися з тим вигаданим УБД, яке він ...
Жанна Білоцька
2.02.2024
Як у вас починається ранок? У мене, наприклад, він починається з молитви, та й закінчується нею, потім переходжу до ...