<
Жанна Білоцька

Для тих, хто сидить без води у Володимирі, як і я

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:04 | 23.07.2024 / Погляд / , / коментарі 3

Для тих, хто читає мою сторінку, сидячи вдома без води у Володимирі через пориви. До речі, мене її теж немає. А хлопці з водоканалу працювали і вдень, і вночі.

1. Учора хлопці майже до 5 ранку працювали по вул. Шухевича. Що зробили? Залатали 11 дірок у трубі. Про це дізналася від зварювальника. Але коли запустили воду, рвонуло в іншому місці. Зараз роботи продовжуються на розі Шухевича та Князя Олега.

2. Коли буде вода? Коли знайдуть місце пориву та ліквідують його.

3. Чому ґвалт у соцмережах? А тому, що люди й досі живуть мірками довоєнного часу. І не мають запасів води. У мене, для прикладу, з 2022 року він є, і вистачає на три дні. Без прийняття ванни.

4. Що найбільше бісить? Людська тупість та небажання розуміти ситуації. В деталях другий день роз’яснюю на робочій сторінці причину відсутності водопостачання, але народ все одно вимагає негайного його відновлення. Однак від цієї істерії нічого не зміниться. Бо порив за клацанням пальців не зникне.

5. Для тих, хто каже, що водоканал нічого не робить, раджу прийти подивитися. І додам, є вільні вакансії. Особливо слюсарів, яких катастрофічно не вистачає через мобілізацію. А ще водіїв.

6. Щодо бронювання працівників. Дозволяється бронювати 50%. Крім того, є військові спеціальності, які не підлягають бронюванню. У випадку з підприємством – повна дупа. До кого звертатися? До тих, кого обирали у 2019.

7. Технічну воду можна буде набрати біля магазину «Спар» та на Ковельській, 142.

8. Сьогоднішня ситуація вкотре підтвердила: вода є найнеобхіднішою серед послуг. Можна місяцями сидіти без світла. Аль без води – зась.

Щиро сподіваюсь, що вода сьогодні буде. Бо хлопці працюють.

Нагадаємо, що через аварію на водогоні кілька вулиць у Володимирі залишились без води.

Матеріалом для публікації став пост працівниці пресслужби Володимирводоканалу Жанни Білоцької у фейсбуці.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 3
  1. Жанка, тебе реально людські дії або бездіяльність “бісять”?
    ти розумієш пагубну силу цього слова?
    давай нехай надалі тебе шось або дратує, або сердить, або ше шось, але не “бісить”. домовились?
    бо ти мені потрібна душевно здоровою і зараз і в літньому віці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Олеся Козачук
24.06.2026
Як тільки настають новорічно-різдвяні свята чи літо і в повітрі витає дух чогось світлого і гарного - в мережі краще не заходити. Ви теж, певно, зауважили, на що перетворюються інколи стрічки новин? Ми і так в постійній ...
Андрій Бокоч
15.06.2026
Ніч із 14 на 15 червня була тривожною і бентежною. Ворог знову вдарив по Україні, по столиці. Ворог вдарив по Києво-Печерській лаврі. Один "шахед" влучив у Стефанівський приділ - вівтарну частину Успенського собору, а ще ...
Єгор Кравець
13.06.2026
Я особисто дуже вдячний тим полякам, які у 2022 році прихистили українців від війни. Це безцінний вчинок, який неможливо забути. Але польській державі я не бачу резону дякувати. Бо Україна – це порятунок Польщі. І коли ...
Анатолій Анатоліч
12.06.2026
Далі суто моя думка. Я вам її не нав'язую. Я не є експертом в питання життя Булгакова. Орієнтуюсь виключно на доступну інфу і на свої думки. Тож... Не розумію страждань стосовно Бvлгакова. Хочете читати- читайте. Хочете ...
Поль Мішель Манандіз
5.06.2026
А якщо він досі там — значить, хтось і далі залишає ці двері прочиненими, замість того щоб остаточно їх зачинити. Ворог проник не лише до нас. Він проник усюди, використовуючи людські слабкості, марнославство, довіру й ...