<
Оксана Киричук

Це дуже почесна місія – виховувати майбутніх лідерів, навчаючи молоде покоління не боятися брати на себе відповідальність

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:17 | 6.11.2022 / Погляд / , /
174
/ 1 коментар

Оксана Киричук, засновниця Агенції регіонального розвитку Прибужжя.

Оксана – є вихідцем громадського сектору, вихованкою молодіжної організації. В далекому 2007 році участь у подібному до “Нові ідеї для нових громад” проєкті буквально змінила її життя, бо вона дізналася про інший світ, де ти маєш можливості змінювати щось.

Агенція регіонального розвитку ставить собі за мету сприяти місцевому розвитку в громадах.

Це дуже почесна місія – виховувати майбутніх лідерів, навчаючи молоде покоління не боятися брати на себе відповідальність.

Після 24 лютого, коли в громадах Волині почали з’являтися хлопці та дівчата з інших міст, я розуміла, що вони також мають свіжі ідеї, думки і також можуть бути потенційними молодими лідерами та лідерками.

Проєкт «Нові ідеї для нових громад» націлений на те, щоб об’єднати молодь і навчити їх бути лідерами, дати можливість відчути, як це, коли вдало реалізував спільно з однодумцями проєкт, який приносить користь іншим людям.

Проєкт отримав підтримку і ми нарешті можемо реалізувати задумане і тішитися з того, що на Волині додасться лідерів та буде впроваджено ще шість нових молодіжних ініціатив.


Зазначимо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми “Мріємо та діємо”.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Юрій Лукницький
11.06.2024
Вважаю, що проблема з радянським обеліском у центрі Володимира не є такою складною, як її подають. Достатньо розібрати її ...
Ірина Пикалюк
4.06.2024
  Хочу поділитися з вами враженнями від проекту у Нововолинській громаді, спрямованого на розвиток соціального ...
Олександр Сапронов
24.05.2024
Спочатку вони вб’ють твоїх митців. Заб’ють за гаражами художниць, доведуть до самогубства поетів, згноять у таборах ...
Володимир Матвіюк
13.05.2024
Днями у фейсбуці була інформація про Мишівську візитівку з калюжею на в’їзді в село. Мова не про лише одну калабаню, а ...
Наталія Тарковська
30.04.2024
Під час розмов з цивільними я чую, як люди в селі ховаються від оборони своєї держави, як хваляться тим, що «краще живий ...