Чому офлайн-, а не онлайн-навчання, якщо є вибір?
Це абсолютно два різні формати, які несуть і різні результати.
Спікер проєкту “Нові ідеї для нових громад” Михайло Регешук.
Коли є живе спілкування та взаємодія, то спікер може тримати більш залучену аудиторію. Краще і якісніше доносити матеріал, відразу отримувати запитання, бачити, чи його зрозуміли, отримувати фідбек, реагувати на зміни сприйняття аудиторії, використовувати більше інструментів, щоб збільшити уважність, зацікавлення слухачів.
Онлайн-лекція – це така лекція, коли ти можеш увімкнути відео та паралельно готувати їсти.
Під час офлайн-навчань можна вибудувати нові соціальні зв’язки і це виходить дуже добре, бо люди, які зацікавлені в отриманні нових знань, спільно проводять час з їх здобування. На цьому спільному грунті і зав’язується майбутня співпраця та комунікація заради реалізації якогось проєкту.
До слова, не забудьте після моєї офлайн-лекції обмінятися між собою контактами.
Таборування в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад» відбудуться ще в п’яти громадах Волині. Перше відбулося у Смідинській громаді 29 вересня – 1 жовтня.
У заході взяли участь 30 учасників та учасниць з числа місцевих мешканців та внутрішньо-переміщених осіб, які отримали знання та інструменти, щоб впровадити за підтримки впровадити, в громаді, в якій проживають, молодіжну ініціативу.
Дізнавайтеся деталі та реєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/3L9ttnp
Для реєстрації потрібно ознайомитися з деталями та заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3L9ttnp
Проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо