<

Аліна Регешук

Будемо розвивати креативний простір «NovoSpace» у Нововолинську

23:38 | 29.10.2023 / Погляд / /
133
/ 1 коментар

Ідея нашого проєкту – це розвиток освітньо-культурного простору «NovoSpace». Вона виникла, як сталість попереднього проєкту, який був організований спільного з Агенцією Прибужжя. Був створений простір для молоді нашої громади. І далі захотілося більш креативного просто, який був би цікавий для більшої цільової аудиторії.

Ми мали можливість оновити приміщення і облаштували його для потреб людей з інвалідністю. Сьогодні – це перший заклад у нашій громаді, який є доступним. Для мене важливо додати йому більше кольору, інтенсивності для того, щоб він дійсно функціонував і діяв повноцінно.

На Акселераторі культурних ідей отримала нові знання, змогла більш конкретизувати і наповнити свої ідеї. До Акселератора мій проєкт був прагматичний, аналітичний, а зараз багато переоцінено, по-новому прописано і прораховано».

Триденна школа посиленого проєктного менеджменту «Акселератор культурних ідей» відбулася в рамках проєкту “Клуб культурних менеджерів”, який реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя за підтримки Українського культурного фонду.

Учасники йшли на Акселератор з ідеєю і за три дні за допомогою фахівців школи розвивали її в проєктний документ.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
один коментар
  1. Нарешті в Нововолинську комфортна не радянська бібліотека! Аліночка так тримати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жанна Білоцька
23.07.2024
Для тих, хто читає мою сторінку, сидячи вдома без води у Володимирі через пориви. До речі, мене її теж немає. А хлопці з ...
Олеся Яхно
21.07.2024
Складність війни для нас полягає ще й у тому, що окрім фронту, Україна має вирішувати також і проблеми тилу. Окрім ...
Жанна Білоцька
16.06.2024
Дозвольте коротко висловити власну думку. Безумовно повинні шанувати пам’ять загиблих у часи другої світової, під час ...
Юрій Лукницький
11.06.2024
Вважаю, що проблема з радянським обеліском у центрі Володимира не є такою складною, як її подають. Достатньо розібрати її ...
Ірина Пикалюк
4.06.2024
  Хочу поділитися з вами враженнями від проекту у Нововолинській громаді, спрямованого на розвиток соціального ...