Зустрілися з президентом Литви та спікером Сеймасу: Ігор Гузь працює з парламентською делегацією у Вільнюсі
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/fb_img_1695650513040_copy_1024x683.jpg)
25-го вересня народний депутат Ігор Гузь зустрівся з президентом Литовської Республіки Ґітанасом Науседою, спікеркою Сеймасу Вікторією Чміліте-Нільсен, а також з членами Комітету національної безпеки і оборони Литви, де головує Лаурінас Кащюнас.
Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
“Як співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Литвою в складі української парламентської делегації працюю у Вільнюсі”, – йдеться у дописі.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/fb_img_1695650518883-1024x682.jpg)
На порядку денному було три основні питання:
- Продовження постачання Україні зброї. Зокрема, є звернення від військових частин про те потребу у засобах радіоелектронної боротьби, з якими Литва має можливість допомогти.
- Допомога у врегулюванні конфліктів з Польщею стосовно експорту зернової продукції. Президент і спікер займають у цьому питанні проактивну позицію
- Перейняття досвіду Литовської Республіки щодо вступу до ЄС. Адже наші друзі вже знають, які кроки та як треба зробити, щоб якомога швидше приєднатися до Європейського Союзу.