<

ЗСУ прорвали оборону окупантів і оточили росіян у Лимані, – американські аналітики

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:42 | 30.09.2022 / Новини / , /
Перегляди
304
/ Коментарі відсутні

29-го вересня Збройні сили України взяли в оточення російські війська, які перебувають в районі міста Лиман на Донеччині.

Про це йдеться у щоденному звіті Інституту вивчення війни (ISW),  інформує ТСН.

За даними Інституту, перші російські повідомлення про оточення Лимана українцями надійшли після 15:00 29-го вересня. Російські джерела вказували, що ЗСУ завершили оточення російського угруповання в районі Лимана станом на кінець дня 29-го вересня.

За повідомленнями російських військових кореспондентів, ЗСУ прорвали російську оборону в районі Ставків, за 10 км на північ від Лиману, і перерізали дорогу Торське-Дробишеве, яка є останнім шляхом постачання та виїзду для ЗС рф, які утримують лінію на захід від Лиману.

Російські блогери назвали «надзвичайно складною» ситуацію для підрозділів підрозділу БАРС-13 і 752-го мотострілецького полку 20-ї загальновійськової армії, які, як повідомляється, тримають оборону в районі Дробишевого і в Лимані.

Інший російський військовий блогер заявив, що українські війська атакують Лиман з трьох напрямків і перерізали російський доступ до критичної дороги Сватове-Лиман, яка є основною наземною лінією зв’язку, що підтримує російське угруповання в самому Лимані.

Декілька мілблогерів заявили, що без негайного підкріплення російських військ українські війська зможуть взяти Лиман.

«Раніше 29 вересня Генштаб України повідомляв, що 7 танкових підрозділів, сформованих новомобілізованими та малокваліфікованими особами, було перекинуто в район Лимана без належної вогневої підготовки з танкової зброї та потрапили в ДТП.

Дуже малоймовірно, що будь-яке розгортання додаткових, щойно мобілізованих надасть існуючому російському угрупованню значні оборонні можливості та не дасть українським військам провалити Лиманську кишеню», – йдеться в повідомленні Інституту.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Квітня, Вівторок