<

Змінилися правила виплати субсидій в Україні: які нововведення запроваджено

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:19 | 24.01.2023 / Новини / /
Перегляди
618
/ Коментарі відсутні

Усі субсидії та пільги на оплату комунальних послуг в Україні з 1-го січня почали виплачувати лише в готівковій грошовій формі. Це означає, що тепер кожен субсидіант зобов’язаний самостійно сплачувати повні рахунки за комуналку.

Про нові правила розповіла заступниця голови ГУ Пенсійного фонду в Житомирській області Світлана Антонюк, передає Obozrevatel.

Про скасування або скорочення виплат при цьому не йдеться – змінилася тільки форма надання допомоги.

Так, раніше пільгову плату за комунальні послуги в деяких випадках розподіляли відділення Ощадбанку та “Укрпошти”. Це називалося безготівковою формою надання пільг. Тобто субсидіанти та пільговики оплачували платіжки з уже урізаними сумами.

Наразі безготівкові пільги повністю скасували. Допомога від держави почала надходити пільговикам у грошовій формі на банківські рахунки.

“Якщо людина відкрила рахунок у банку, то ці гроші (субсидія, пільга) будуть нараховуватися туди. І це будуть гроші людини. Якщо людина не відкрила рахунок у банку або не подала інформацію про те, куди потрібно перераховувати ці виплати, гроші надходитимуть до Ощадбанку. Потрібно буде підійти туди й отримати ці гроші… Людина повинна сама зняти гроші і сама оплатити користування житлово-комунальними послугами безпосередньо комунальним підприємствам та організаціям”, – пояснила Антонюк.

Пенсіонери зможуть і надалі отримувати субсидію у відділеннях “Укрпошти” – допомогу видаватимуть одночасно з виплатою пенсії. А людям старшого віку, яким пенсії приносять додому, разом з пенсією приноситимуть і “гроші на комуналку”.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Червня, Неділя
15 Червня, Субота