Жителів Нововолинська просять долучитися до плетіння маскувальних сіток
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/421778280_763311809178879_334546670029706481_n.jpg)
У Нововолинську активно триває волонтерський рух із плетіння маскувальних сіток для наших Захисників. До них звертаються бійці з різних бригад і з різних напрямків фронту.
Волонтери виготовляють сітки потрібних кольорів і розмірів. Із запитів від військових формують чергу і стараються якнайшвидше передати таку потрібну для маскування сітку, інформують на фейсбук-сторінці міста.
Всіх охочих закликають долучатися до команди «павучків» за адресою: проспект Перемоги, 34 (приміщення УЖК №2).
“Маєте вільну годинку – приходьте. Робота знайдеться для всіх!” – йдеться у повідомленні.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/421216135_763311089178951_7061600942654810241_n.jpg)