<

Зеленський став мрійником року у Європі за версією Politico

16:10 | 29.11.2023 / Новини / /
Перегляди
155
/ Коментарі відсутні

Американське видання Politico визнало президента України Володимира Зеленського найвпливовішим діячем в Європі у категорії «мрійники».

Про це інформує Українська правда з посиланням на Politico.

У цьому списку видання визначає людей, які найбільше впливатимуть на те, як розгортатимуться події у 2024 році.

Цьогоріч Politico зазначило, що Зеленському “вдалося проштовхнути речі, які донедавна були немислимими, висунувши Україну в першу чергу на членство в ЄС – і ближче, ніж хтось вважав можливим, до військового альянсу НАТО”.

Але 2024 рік йому прогнозують складним, адже “Світ збентежений війною на Близькому Сході; українці виснажені дворічними битвами та боротьбою за повернення території перед обличчям жорстокої російської м’ясорубки”.

“Оскільки Захід ухиляється, а Україна продовжує зіштовхуватись з загрозою існуванню з боку свого значно більшого сусіда, Зеленський перейшов від благань західних країн про допомогу до читання їм лекцій – і це не так успішно, як його більш піднесені промови”, – зазначило видання.

Також видання пише про перспективу виборів в Україні у 2024 році та про те, що аби провести їх Зеленському доведеться змінити Конституцію України і ця перспектива, за словами видання, викликає “серйозні питання щодо демократичної легітимності”.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Лютого, Неділя
24 Лютого, Субота