<

Зеленський представив оборонцям Донбасу нового командувача Об’єднаних сил ЗСУ Гнатова

14:46 | 26.06.2024 / Новини / , /
Перегляди
104
/ Коментарі відсутні

26-го червня президент Володимир Зеленський приїхав на Донеччину та офіційно представив новопризначеного командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерала Андрія Гнатова всім, хто відповідає за оборону у регіоні.

Про це повідомляє Офіс президента.

“Почав цей день на Донеччині, разом із нашими воїнами, разом із головкомом Сирським та новим командувачем Об’єднаних сил генералом Гнатовим. Представив сьогодні офіційно Андрія Гнатова всім, хто відповідає за оборону на Донеччині. Це людина молода, але знання фронту, досвід у нього саме такі, як потрібні. Завдання для генерала Гнатова очевидне – знищувати окупанта й – дуже важливо – берегти якнайбільше життів наших воїнів”, — сказав глава держави.

Він розповів, що разом із Сирським сьогодні заслухав доповіді безпосередньо з позицій й провів на Донеччині детальну нараду щодо безпеки та підтримки людей.

“Багато питань. І щодо забезпечення життя – це вода, соціальні питання, евакуація, і щодо допомоги обороні, щодо відновлення житла”, — сказав Зеленський.

За його словами, також буде “окрема розмова” в Києві, зокрема з урядовцями, які повинні бути на Донеччині та в інших місцях поблизу фронту.

“У складних громадах, де людям потрібні негайні рішення. Рішення, яких просто з Києва не видно. І був здивований, що деякі профільні урядовці не були тут по пів року та більше. Буде серйозна розмова, і буду робити щодо них відповідні висновки”, — додав він.

Нагадаємо, 24 червня Зеленський звільнив Юрія Содоля з посади командувача Об’єднаних сил ЗСУ і призначив замість нього Андрія Гнатова.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Липня, Неділя
20 Липня, Субота