<

Зеленський доручив перевірити готовність до вторгнення з білорусі у чотирьох областях

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:14 | 17.06.2022 / Новини / , , /
Перегляди
495
/ 1 коментар

15-го червня президент Володимир Зеленський зібрав засідання ставки головнокомандувача щодо можливої загрози нового вторгнення з боку білорусі, на якому доручив провести перевірку готовності у чотирьох областях.

Про це повідомляє “Українська правда”, посилаючись на секретаря РНБО Олексія Данілова.

“Що стосується напрямку з білорусі. Я хочу повідомити, що, крім РНБО, є ставка верховного головнокомандувача… Вчора президент зібрав ставку, і проговорювалося саме це питання – питання білорусі.

Давали оцінку всі наші органи, які до цього дотичні – що там відбувається, в якому стані знаходиться сьогодні військо білорусі, скільки там військових рф, які плани. Все це перебуває на контролі нашого президента, і ставка вчора саме з цього приводу працювала доволі довго. І я вважаю, що доволі ефективно”, – сказав Данілов.

Зараз буде відбуватися перевірка в чотирьох областях стану підготовки у разі, якщо будуть відбуватися повторні такі виклики для нашої країни.

Данілов не уточнив, у яких саме областях буде проведено перевірку. З білоруссю межують п’ять областей України: Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Лютого, Середа
27 Лютого, Вівторок