<

Збірна України завершила Паралімпіаду-2024 на 7 місці: виграла 82 медалі

23:05 | 8.09.2024 / Новини /
48

Збірна України на Паралімпійських іграх у Парижі здобула 82 нагороди та посіла сьоме місце у медальному заліку. За кількістю нагород українські спортсмени стали п’ятими.

Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України.

У здобутку українців — 22 золоті, 28 срібних та 32 бронзових медалей. В останній змагальний день збірна Україна отримала три медалі — золото та два срібла.

Веслувальник Владислав Єпіфанов у запливі у каное-одиночці на 200 метрів показав час 47.49 секунди, що став найкращим в історії Паралімпіади на цій дистанції. Для 25-річного спортсмена Паралімпіада в Парижі стала першою в кар’єрі.

А веслувальниця Марина Мажула принесла Україні срібло у фіналі змагань на 200 метрів на байдарках-одиночках.

Останню нагороду Паралімпіади-2024 приніс паверліфтер Антон Крюков. У ваговій категорії понад 107 кг 36-річний спортсмен з Маріуполя посів друге місце з результатом 251 кг.