<

Збірна України перемогла Грузію у Лізі націй

14:19 | 12.10.2024 / Новини / /
20

Збірна України здобула перемогу над Грузією у третьому турі Ліги націй із рахунком 1:0.

Про це йдеться у текстовій трансляції на сайті Української асоціації футболу, пише Громадське.

Матч Україна — Грузія пройшов у польській Познані.

На початку матчу виникли технічні проблеми. На частині стадіону зникло світло, через це арбітр зупинив матч. У результаті після першого тайму компенсував 9 хвилин.

На 35-й хвилині Михайло Мудрик забив по воротах грузинів і відкрив рахунок матчу.

На цій грі українська збірна набрала перші три очки, проте продовжує залишатись на останньому місяці в турнірній таблиці групи.

У наступному турі Ліги націй збірна України зійдеться з командою Чехії, а Грузія зіграє проти Албанії. Ці поєдинки відбудуться 14-го жовтня.

Збірна України розпочала виступи в новому сезоні Ліги націй 7-го вересня з поєдинку з Албанією, якій програла з рахунком 1:2. Це вперше, коли збірна Албанії перемогла Україну.

10-го вересня збірна України з футболу поступилась Чехії у другому турі Ліги націй із рахунком 2:3.