<

Забезпечення одного військового без зброї оцінюється в $30 тисяч — Міноборони

08:36 | 5.05.2024 / Новини / /
Перегляди
159
/ Коментарі відсутні

Забезпечення одного військовослужбовця (без зброї) обходиться державному бюджету в 30 тисяч доларів, або близько 1,2 мільйона гривень.

Про це сказав заступник міністра оборони з питань фінансів Юрій Джигир у коментарі Bloomberg, передає Громадське.

Він зазначив, що вартість мобілізаційної кампанії України залежатиме від кількох факторів: щомісячного призову, фактора надходження допомоги та рішень щодо ротації.

Раніше Джигир розповідав, що 70% бюджету міністерства йде на грошове забезпечення та бойові виплати українським військовослужбовцям – це 862,6 млрд гривень.

До цього найбільшого пакета витрат міністерства також входять виплати загиблим, виплати за поранення, за перебування на першій і на другій лінії бойового зіткнення, харчування особового складу, речове забезпечення та винагороду за знищену техніку.

До другого великого пакета бюджету Міноборони входить закупівля озброєння та військової техніки. На це з бюджету відомства виділяють 20% – 265,4 млрд гривень. Ця сума є орієнтовною, оскільки потреби в оборонному секторі динамічні.

Третій великий пакет бюджету оборонного відомства включає експлуатаційні видатки: закупівля палива, підготовка війська, комунальні платежі, поточний ремонт тощо.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Червня, Неділя