<

За кордоном навчаються понад сім тисяч волинських школярів

07:05 | 1.09.2023 / Новини / , , /
Перегляди
62
/ Коментарі відсутні

З початку повномасштабного вторгнення, понад 24,5 тисяч учнів області виїхали за кордон та здобували освіту за дистанційною формою.За останніми даними ця цифра становить 7,3 тисячі.

Про це повідомляють у Волинській ОВА, посилаючись на начальницю управління освіти і науки облдержадміністрації Наталію Матвіюк.

«Ця цифра не є остаточною. Адже українці продовжують повертатися додому. Цьогоріч волинські школярі, що знаходяться за кордоном, вивчатимуть український компонент шкільної програми. Він займатиме 6-8 годин на тиждень. Решту предметів вони зможуть опанувати в школах країн, де наразі проживають. Цю частину навчання їм зарахують автоматично», – розповіла Наталія Матвіюк.

Що ж стосується організації та проведення Дня знань, то, за її словами, кожен навчальний заклад області може самостійно розв’язувати це питання. Все залежить від креативності та творчого бачення педагогів, а також керівників навчальних закладів. Окрім того, слід зважати на безпекову ситуацію у кожному населеному пункті.

Слід також зазначити, що відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, навчальний рік триватиме з 1-гго вересня по 28-ме червня. Канікулярний період кожен навчальний заклад визначає самостійно. Головне, аби навчальний рік включав у себе 175 календарних днів.

ідповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, освітній процес на Волині розпочнеться в очному режимі там, де це дозволяє безпекова ситуація. Відтак кожна громада самостійно вирішує, де навчання стартує онлайн, офлайн чи у змішаній формі.

Зокрема, торік 70 % шкіл проводили навчання в очному і змішаному форматах. Облаштування укриттів, здійснене протягом року, дозволило збільшити їх кількість до 86 %.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 Червня, Субота